Kelionė į Aukštaitijos nacionalinį parką. (2009- 10 - 1-2 dienomis)
Parašyta medinis 13.09.2009 15:55:43

Jau tapo gražia tradicija - rudenį būrelių JMB "Miškinukas" ir "Namų meistras" nariai 2009 10 1-2 dienomis vyko į pažintinę kelionę po Ignalinos rajoną.
Jau daugiau nei dešimtmetį mūsų mokykla vykdo įvairius mokinių užimtumo projektus. Miesto savivaldybė ir šiais metais dalinai remia mūsų ir Saulėtekio" vid. mokyklų vaikų socializacijos projektą "Jei galiu aš - gali ir tu".
Išplėstos naujienos

2009 - 10 - 1-osios dienos vėsus rytas negąsdino J. Miltinio vid. mokyklos "Jaunojo miškininko" ir "Namų meistras" būrelių mokinių. Vadovaujami mokytojų Vido Vrubliausko, Vydo Kuodžio ir Sauliaus Kontauto aktyviausi būrelių nariai vyko į tradicinę dviejų dienų pažintinę - kūrybinę stovyklą, kurie į savo kūrybinę veiklą įtraukė ir Panevėžio "Saulėtekio" vidurinės mokyklos, bei "Vilties" pagrindinės mokyklos mokinius. (Į kelionę vyko 40 mokinių.). Pirmasis sustojimas - Taurapilio kalnas, esantis ant Tauragno ežero pakrantės. (Utenos raj.).

Image Hosted by ImageShack.us

Visiems mokiniams labai norėjosi pamatyti turistinį Palūšės miestelį, esanti Aukštaitijos nacionaliniame parke, vos 3 km. nuo Ignalinos.
Image Hosted by ImageShack.us

Atvykę į Palūšę ir įsikūrę vasaros namelių kambariuose suplanuotą turistinį žygį valtimis Lūšio ežeru teko atidėti rytojaus dienai dėl nesibaigiančio stipraus lietaus. Mokiniams teko nelengva užduotis: lietuje įkurti laužą, patiems pasigaminti maistą. Lietus nesutrukdė vaikams žaisti sportinių žaidimų. Žvarboką rudens vakarą mokiniai įsirengė kino salę lauke ir iki vėlumos dideliame ekrane žiūrėjo filmus. Penktadienio vėjuotą rytą plaukėme valtimis. Didelis vėjas ir aukštos Lūšio ežero bangos pareikalavo iš mokinių didelių fizinių pastangų. Vienuolika valčių viena paskui kitą tolo nuo kranto. Tik išlipus į krantą mokiniai prisipažino, kad vieni būtų neplaukę tokiomis bangomis. Tačiau mokinių draugiškumas nugalėjo baimę. Visi įraudę šildėmės prie laužo, kepėme dešreles. Sutvarkę stovyklos aplinką pakeliui į namus aplankėme Ginučių malūną ir šalia esantį piliakalnį, Bičių muziejų.

Kelių miesto mokyklų bendradarbiavimas skatina mokinių draugystę, plečiasi mokinių akiratis. Draugaudami su kitų miesto mokyklomis, mokiniai jaučiasi saugesni mieste, turi galimybę bendarauti, mokytis iš kitų.

Kelionės tikslas:
• Supažindinti mokinius su Aukštaitijos nacionaliniu parku ir jame esančiais istoriniais paminklais;
• Ugdyti mokinių kūrybingumą ,
Stovyklos uždaviniai:
Mokėti palaikyti švarą ir tvarką savo darbo vietoje.(gamtoje).
Aplankyti Bičių muziejų, Ginučių malūną ir piliakalnį, apžiūrėti pažintinius miško takus.