Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačių,kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Inkilų darymas 2013 vasaris
Būrelis "Miškinukas"

Geras inkilas yra tas, kuriame paukščiai išperi sveiką ir gausią jauniklių vadą. Jis turi būti saugus, apsaugoti nuo plėšrūnų ir išlikti toks, nepriklausomai nuo oro sąlygų.
Mokiniai sukalė virš 80 inkilų zylėms. Visi inkilai bus iškelti Panevėžio miškų urėdijos miškuose.

Mokinių kurybinių darbų paroda "Kalėdos pro senovinį langą" l 2013 -01-02
ParodosImage Hosted by ImageShack.us

Panevėžio "Žemkalnio" gimnazijos skaitykloje eksponuojami mūsų mokyklos 3 kl. berniukų kūrybiniai darbai "Langinės".
Per langą vykdavo namų šeimininko pasišnekėjimas su Kalėdų persirengėliais. Žemaitijoje jie vadinti berneliais arba avinėliais. Lygiai ir su lalautojais per Velykas. Po langu sakomos oracijos ir sveikinimai, giedamos giesmės. Etnologai mano, kad kalendorinių švenčių persirengėliai kitados vaidindavo ateivius iš dausų, tai – prabočių šešėliai. Jie atnešantys ateities ištarmę. Todėl po Kūčių vakarienės ties langais merginos stengdavosi savo likimą sužinoti. Išgirs viduje ištartus žodžius eik arba prašau – tų metų piršlybos bus sėkmingos. Tikėjo, kad pasižiūrėjus į trobos vidų per sukryžiuotus šluotos ražus arba medines akėčias, galima pamatyti ir likimo skirtojo veidą.
Paroda "Kalėdinis suvenyras" 2012-12-10
Parodos

Mokyklos technologijų olimpiadoje 1-2 klasių mokiniai darė kūrybinius darbus tema "Kalėdinis suvenyras". Šiuos mokinių atliktus kūrybinius darbus eksponuojame mokyklos bibliotekoje.
Technologijų olimpiada mokykloje 2012-12-07
Konkursai - olimpiados
Olimpiados metu mokiniai raštu atsakinėjo į teorinį testą, vėliau turėjo atlikti kūrybinę užduotį. Iš duotų konstrukcinių medžiagų pagaminti Kalėdinį suvenyrą.
Kasmetinėje mokyklinėje technologijų olimpiadoje 1-2 klasių grupėje dalyvavo 28 mokiniai. Technologijų olimpiados nugalėtojais ir prizininkais tapo:

I vieta
Pijus Grigaliūnas 1e
Donatas Jankauskas 2f
II vieta
Simas Mikėnas 1c
Ramūnas Banikovas 1e
III vieta
Martynas Lauruška 1c
Martynas Milinskas 2f

Į teorinio testo klausimus geriausiai atsakė:

Aivaras Bartaševičius 1A kl. 27 balai iš 30 galimų,
Ričard Blinnikov 1F 26 balai iš 30 galimų,
Paulius Jakubėnas 1F 25 balai iš 30 galimų,
Donatas Jankauskas 2F 24 balai iš 30 galimų,
Daumantas Vilkas 1F 23 balai iš 30 galimų.

Dėkoju olimpiados vertintojams, 4 klasės mokiniams: Arminui Pinigiui, Ernestui Drąsučiui, Dovydui Burbuliui, Mantui Juodeniui ir Tautvydui Babrauskui.

"Žalioji pamoka" 2 klasių mokiniams 2012-11-22

Lapkričio 22 dieną 2e ir 2g klasių mokiniams atstovai iš Valstybės saugomų teritorijos tarnybos vedė žaliąją pamoką apie Lietuvos saugomas teritorijas.
Regioninių parkų emblemų paroda Vilniuje 2012 lapkritis
Parodos

Moksleiviai, susipažinę su Lietuvos regioniniais parkais, jų svarbiausiomis gamtos ir kultūros vertybėmis, pasidomėję parkų istorija, ekologine, geografine padėtimi, atvaizdavo regioninių parkų emblemas.
Kiekvieno regioninio parko emblemos viršuje pavaizduota išskirtinė to parko kultūros paveldo vertybė, o apačioje – gamtos vertybė, skiriamoji linija vaizduoja kraštovaizdžio išskirtinumą.

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos moksleiviai iš ekologinių medžiagų sukonstravo 30-ies regioninių parkų emblemas, kurios eksponuojamos Aplinkos ministerijos įstaigų pastate Juozapavičiaus g. 9, Vilniuje. Kūrybinių darbų paroda „Parkų emblemos“ skiriama Lietuvos regioninių parkų 20-čiui.

Prieverpsčių paroda Krekenavos regioniniame parke 2012-11-08
Parodos

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos gimnazistų medžio darbai eksponuojami Krekenavos regioniniame parke. Paroda veiks iki 2013 vasario 1 dienos.

Mokinių kūrybiniai darbai skirti mokyklos 45 metų jubiliejui paminėti
Parodos

Pirmame aukšte, prie technologijų kabineto, vyksta mokinių kūrybinių darbų paroda, skirta mokyklos 45 metų jubiliejui paminėti.
Kūrybinių darbų paroda sugrįžus iš Karklės 2012-09
Parodos

Kūrybinės dirbtuvės "Avilys" nariai sveikina visus mokinius su mokslo metų pradžia ir kviečia į savo kūrybinių darbų parodą. Šiuos darbus mokiniai sukūrė kasmetinėje kūrybinėje stovykloje Karklėje.

Kūrybinė - edukacinė stovykla Karklėje 2012 06 03-07
Stovyklos

Kūrybinės dirbtuvės "Avilys" vykdo tęstinį socializacijos projektą "Jei galiu aš - gali ir tu". Jau tryliktą kartą mūsų mokyklos mokiniai vyko į kasmetinę kūrybinę - edukacinę stovyklą Karklėje. Į stovyklą pakvietėme "Vilties" pagrindinės mokyklos ir 5 gimnazijos mokinius. Penkias dienas mokiniai gamtoje įvairia technika, iš gamtinių medžiagų kūrė meninius darbus. Iš pajūryje rastų medžiagų stovyklautojai kūrė meninius dirbinius tema "Vaza sausai puokštei ", "Raižinys", kuriuos skyrė mokyklos 45 metų jubiliejui.
Džiaugiamės, kad įgyvendinti stovyklos tikslus ir uždavinius padėjo nuolatiniai rėmėjai: VĮ "Panevėžio miškų urėdija", Panevėžio kredito unija, mokinių tėvai, mokykla.

Dėkoju visiems kūrybinės - edukacinės stovyklos dalyviams. Jūs visi buvote linksmi, kūrybingi. Iki kitų susitikimų.
Mokyt. Vidas.

Moksleivių kūrybinių darbų paroda „Parko emblemos“ 2012-05-07
Parodos

Oficiali Lietuvos regioninių parko gimimo diena – rugsėjo 24-oji. Būtent šią dieną tuometinės Aukščiausios Tarybos sprendimu buvo įsteigti regioniniai parkai. Šiais metais, minint 20-metį ir apžvelgiant nueitą kelią, regioniniai parkai organizuoja daug renginių ir konferencijų. Krekenavos regioninio parko direkcijoje mokiniai surengė savo kūrybinių darbų parodą „Parkų emblemos“ . Paroda skirta Lietuvos regioninių parkų 20 -čiui. Darbų autoriai - Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos ir „Saulėtekio“ progimnazijos moksleiviai, kurie susipažinę su Lietuvos nacionaliniais, regioniniais parkais, jų svarbiausiomis vertybėmis, pasidomėję parkų istorija, ekologine, geografine padėtimi, atvaizdavo regioninių parkų emblemas. Emblemos pagamintos iš natūralių medžiagų: medžio, faneros, smėlio, žvyro, - patrauklios savo spalvomis ir originalumu.


Puslapis 6 iš 14 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo