Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačių,kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Sveikinu su naujais 2015-2016 mokslo metais
Parodos

Sveiki, mokiniai, sugrįžę po vasaros atostogų.
Sveiki, naujokai, kurie tik pradėsite lankyti mūsų gimnaziją.
Sveiki, tėveliai, patikintys mums savo atžalas.

Sveikiname su Naujų Mokslo Metų pradžia!

Kviečiame pažiūrėti dabartinių antrokų sukurtas miesto mokyklų emblemas tema
"Iš kur mes atėjome"
Mėgstantys meistrauti, apsilankykite gimnazijos medžio dirbtuvėse. Kviečiu lankyti būrelį "Namų meistro ABC" Iki susitikimo.
Technologijų mokyt. Vidas Vrubliauskas

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada 2015 m.
Konkursai - olimpiados

Kūryba – nuolatinė kaitos palydovė, skatinanti stabtelėti, atsigręžti į praeitį, susivokti dabartį, projektuoti ateitį. Kiekvienas iš mūsų esame kūrėjas.
Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre 2015 m. balandžio 08-09 dienomis vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada tema „Po kūrėjo delnu...“
Iš visos šalies į olimpiadą atvyko talentingiausi mokiniai. Susiskirstę į tris amžiaus grupes, savo gebėjimus demonstravo tekstilės, konstrukcinių medžiagų, mitybos ir taikomojo meno, dizaino ir amatų srityse.

Mūsų mokyklos 4 kl. gimnazistas Donatas Jankauskas Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje atstovavo Panevėžio miestui. Jis varžėsi konstrukcinių medžiagų srityje.
Į olimpiadą Donatas atvežė privalomą namų darbą, savo rankomis pagamintas garso kolonėles.
Praktinė olimpiados užduotis buvo - per keturias valandas sukurti funkcionalią svetainės interjero detalę. Donatas su šia užduotimi susitvarkė puikiai, iš komisijos vertintojų sulaukė pagyrimo žodžių ir net dviejų nominacijų.
Ačiū Donatui už kūrybiškumą, už parodytus puikius praktinius įgūdžius Lietuvos technologijų olimpiados metu.
Technologijų mokytojas Vidas Vrubliauskas.

Inkilų kėlimo šventė 2015-03-23
Būrelis "Miškinukas"

Kai iš klevų ima varvėti sula, ateina laikas kelti inkilus. Inkilų kėlimas—šventė ne tik grįžtantiems paukščiams, bet ir žmogui. Tokią šventę suorganizavo VĮ Panevėžio Miškų urėdijos darbuotojai. Į Paežerio girininkiją suvažiavo jaunieji miškininkai iškelti pačių pagamintų inkilėlių zylėms ir musinukėms.
Zylės , musinukės yra miškui naudingi paukščiai, nes jie lesa tuos vabaliukus, kurie graužia medžius bei platina miško ligas.
Mūsų mokyklos mokiniai per technologijų pamokas pagamino 90 inkilų. Dalį inkilų padovanojome miškų urėdijai, o 20 inkilų iškėlėme Paežerio girininkijos miške. Šventės metu jaunųjų miškininkų kuratorius V. Petrauskas apdovanojo mūsų būrelio narius atminimo dovanėlėmis. Mokiniai miškininkams taip pat padovanojo pačių sukurtas dekoratyvines pieštukines .

Kaziuko mugė 2015
Parodos

Niūrią, lietingą kovo ketvirtąją, Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero dieną, nušvietė Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazistų šypsenos. Nuo ankstyvo ryto mokykloje buvo girdėti džiugus klegesys; vieni ruošėsi klasių pasirodymams, kiti rikiavo savo gaminius Kaziuko turgui. Ne veltui visą savaitę spalvingas skelbimas kvietė:

Ei, visi, visi, visi:

Ir maži, ir dideli,

Atsikėlę netingėkit

Ir į mugę atskubėkit!

Tokiais lietuvių kalbos mokytojos A. Indriūnienės žodžiais prasidėjo kasmetinė "Kaziuko mugė - 2015"

Įvairiais dirbiniais iš medienos prekiavo buvę "Saulėtekio" progimnazijos , o dabar jau Juozo Miltinio gimnazijos pirmos klasės mokiniai Paulius Barvainis ir Tadas Obrikis. Kelių miesto mokyklų bendradarbiavimas skatina mokinių draugystę, plečiasi mokinių akiratis, mokiniai turi galimybę bendrauti, mokytis iš draugų.

Inkilų gaminimas 2015-03-03
Būrelis "Miškinukas"

Pavasarį kiekvienas norime pradžiuginti parskrendančius paukščius naujais inkilėliais. Mokiniai kaldami inkilus sužinojo atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Kaip pasigaminti gerą inkilą, kuris nesupūtų po metų? Kodėl draugo inkile apsigyveno paukščiai, o manajame ne? Kaip prižiūrėti inkilą? Kaip apsaugoti inkilą ir paukščius nuo plėšrūnų? Šiais metais mokiniai sukalė 90 inkilų zylėms.

Kūrybiniai darbai iš medienos 2015- 03-02
Parodos

Sveikiname visus su atėjusiu pavasariu. Mūsų mokyklos gimnazistai kviečia pažiūrėti kūrybinių darbų parodą.

Medžio drožyba – meno šaka, apimanti meninių dirbinių iš medienos gamybą. Medis apdirbamas naudojantis įvairių formų kaltais, raižytuvais, peiliukais, dildėmis. Medžio dirbiniai plačiai naudoti kaip ūkio reikmenys liaudies buityje, kadangi medis – pigiausia ir plačiai prieinama žaliava. Medžio dirbiniai – ne tik dekoratyviniai gaminiai, bet ir darbo įrankiai, namų apyvokos reikmenys. Lietuvoje jie laikomi liaudies kultūros ir meno sudėtine dalimi. Šiuo metu paplitę daugiausia kaip dekoratyvinės dailės kūriniai. Jie būna stilizuojami įvairiais geometriniais raštais, įpinama gamtos, baltų religijos simbolių, motyvų.

Paroda "Medienos raižiniai" 2015-02-23
Parodos

Per pirmą pusmetį technologijų pamokose gimnazistai mokėsi medžio raižymo technikos. Kviečiame pasižiūrėti šia technika atliktos kūrybinių darbų parodos.

Raižinių medyje atsiradimo pradžią galime nukelti į XVIII a. pirmą dešimtmetį. Lietuvių liaudies raižinių centras buvo Žemaitija. Pirmųjų raižinių siužetų prototipai buvo įvairūs bažnyčiose esantys šventųjų paveikslai ir žymesnių Europos menininkų kūrinių kopijos.

Kūrybinių darbų paroda "Lirtuvos rašytojai medžio raižinyje" 2015-02-18
Parodos

Per pirmą pusmetį technologijų pamokose 2 kl. gimnazistai darė medžio raižinius. Kviečiame pasižiūrėti šiuos kūrybinius darbus parodoje "Lietuvos rašytojai medžio raižinyje"

Medžio raižinių technika labai savita: ant popieriaus nupieštas piešinys yra perkeliamas ant išdžiovintos medžio lentos - labiausiai tam tinka liepa. Piešinys išraižomas kaltais, ant jo užtepama dažų, o po to, braukiant per medį šaukštais, jis atspaudžiamas ant popieriaus. Tokiu būdu raižinius galima tiražuoti, iš jų gaunant daug ir įvairių atspaudų.

Mokinių kūrybinių darbų paroda "Dekoracija 2015 metų simboliui" 2014-012-11
Parodos

Sveikiname su artėjančiais 2015 metais. Kviečiame pasižiūrėti mūsų gimnazistų atliktus kūrybinius - praktinius darbus tema "Dekoracija 2015 metų simboliui".

Tevhnologijų mokytojas Vidas Vrubliauskas.
Technologijų olimpiada - konkursas mokykloje 2014-11-28
Konkursai - olimpiados

Š.m. lapkričio 28 dieną mokykloje vyko olimpiadų diena. Į mokyklinę technologijų olimpiadą - konkursą pakvietėme dalyvauti 1-2 kl. gimnazistus. Pirmojoje olimpiados- konkurso dalyje mokiniai atsakinėjo į teorinio testo klausimus, antrojoje dalyje atliko praktinį - kūrybinį darbą tema "Dekoracija 2015 metų simboliui".

Mokinių atliktus darbus vertino 3-4 kl. mokiniai: Mindaugas Ulbikas 4c, Andrius Žilys 4b, Lukas Urbanas 3b, Lukas Ezerskis 3c.

Olimpiados - konkurso nugalėtojais tapo:
I vieta Šaumanas Mindaugas 1b kl.
II vieta Pašakarnis Deividas 1b kl.
III vieta Linkevičius Nojus 1b kl.
Sveikiname nugalėtojus.

Suvenirinių knygellių paroda. 2014-10-05
Parodos

Suvenyrinių knygelių paroda, skirta K. Donelaičiui. Kūrybinius darbus per technologijų pamokas atliko 1 klasės gimnazistai.

Puslapis 3 iš 14 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo