Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačių,kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Antrokų kūrybinių darbų paroda skirta Mokytojų dienai paminėti
Parodos

Jauki žvakių šviesa harmonizuoja ir sušildo aplinką, nuteikia taikiai ir romantiškai.
Nuo neatmenamų laikų tikėta, kad žvakės liepsna turi magiškų savybių: ji valo ir mintis, ir patalpas. Deganti žvakė simbolizuoja tikėjimą, šviesą, gėrį
Žvakes reikėtų dėti į žvakides ar ant specialių lėkštelių – degdamos jos nevarvės ant stalo ar staltiesės, be to, atrodys stilingiau.
Medinių žvakidžių eskizus ir brėžinius technologijų pamokose, būrelio metu kūrė mokyklos antrų klasių gimnazistai.
Paroda skirta Mokytojų dienai paminėti.

Technologijų mokyt. Vidas Vrubliauskas

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada 2016 m.
Konkursai - olimpiados

Penktadienį, balandžio 8-9 dienomis, iš visos Lietuvos į Kauną suvažiavo talentingiausi šalies mokiniai, kurie dalyvavo jau devintoje Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje, kuri vyko Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Olimpiados tema „Ką sudėčiau krašto knygon...“. . Kadangi 2016 metai LRS paskelbti Bibliotekų ir Vietos bendruomenių metais, tai šių metų olimpiados darbai turės atitikti šią temą, o darbai bus vertinami komisijos. Net septynis kartus olimpiadose dalyvauja ir mūsų gimnazistai. Šį kartą Panevėžio miestą atstovavo 3 kl. mokiniai Dominykas Jonas Brazdžionis ir Vytautas Gabnys. Olimpiados metu mokiniai siekė atskleisti savo požiūrį į tautinį paveldą, savo krašto kultūros savitumą, kūrybiškai siedami su šiuolaikinėmis technologijomis ir demonstruodami technologines kompetencijas

Lietuvos edukologinio universiteto technologijų katedros vedėja prof. B. Žygaitienė apdovanojo Dominyką už technologinių operacijų kūrybišką panaudojimą, o Kauno profesinio rendimo centro direktorė L. Anužienė Dominykui įteikė nominacija už tradicijų ir inovacijų suderinamumą pristatant darbą praktinėje konferencijoje.

Sveikinu Dominyką Joną Brazdžionį ir Vytautą Gabnį už parodytas pastangas ir gebėjimus.

Mokyt. Vidas Vrubliauskas.
Velykinė paroda 2016-03-25
Parodos

Su Atgimimo Švente,
Atsinaujinkime, kad šviesiomis mintimis
Pradėtumėme naują gamtos ciklą.
Gražių, prasmingų, viltingų mokslo metų .

Mokyt. Vidas Vrubliauskas
Kurybinių darbų paroda 2016-01-05
Parodos

Gimnazijos antrų klasių mokiniai sveikina su Naujais mokslo metais ir kviečia pažiūrėti savo kūrybinių darbų parodą tema "2016 metų simbolis"

Mokyklos technologijų olimpiada 2015 -11 - 27
Konkursai - olimpiados

Š.m. lapkričio 27 dieną mokykloje vyko olimpiadų diena. Į mokyklinę technologijų olimpiadą - konkursą pakvietėme dalyvauti 1-2 kl. gimnazistus. Pirmojoje olimpiados- konkurso dalyje mokiniai atsakinėjo į teorinio testo klausimus, antrojoje dalyje atliko praktinį - kūrybinį darbą tema „Baltiško papuošalo darymas" skirtą etnografiniams metams paminėti. Mokiniai per dvi valandas projektavo ir iš pasirinkto medžio ruošinių gamino baltišką papuošalą – segę.

Mokinių atliktus darbus vertino 3 kl. mokiniai: Arnas Kašuba, Gedminas Pakaušis, Tomas Skardžius ir Kristijonas Vegys

Olimpiados - konkurso nugalėtojais tapo:
I vieta Ignas Mamavičius 2f kl.
II vieta Eimantas Girnis 2a kl.
III vietas užėmė Dovydas Kairys 1d kl. ir Augustas Šleiva1f kl.
IV vieta Gediminas Masys 2c kl.

Sveikiname nugalėtojus.

Dėkoju visiems dalyviams ir vertintojams už pastangas, kūrybiškumą , kruopštumą konkurso metu.
Iki kitų susitikimų.

Technologijų mokytojas Vidas Vrubliauskas

Paroda mokyklos gimtadieniui
Parodos

Mokyklos 48 - tajam gimtadieniui paminėti kviečiame pasižiūrėti mūsų 2 klasių gimnazistų sukurtus darbelius.

Sveikinu su naujais 2015-2016 mokslo metais
Parodos

Sveiki, mokiniai, sugrįžę po vasaros atostogų.
Sveiki, naujokai, kurie tik pradėsite lankyti mūsų gimnaziją.
Sveiki, tėveliai, patikintys mums savo atžalas.

Sveikiname su Naujų Mokslo Metų pradžia!

Kviečiame pažiūrėti dabartinių antrokų sukurtas miesto mokyklų emblemas tema
"Iš kur mes atėjome"
Mėgstantys meistrauti, apsilankykite gimnazijos medžio dirbtuvėse. Kviečiu lankyti būrelį "Namų meistro ABC" Iki susitikimo.
Technologijų mokyt. Vidas Vrubliauskas

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada 2015 m.
Konkursai - olimpiados

Kūryba – nuolatinė kaitos palydovė, skatinanti stabtelėti, atsigręžti į praeitį, susivokti dabartį, projektuoti ateitį. Kiekvienas iš mūsų esame kūrėjas.
Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre 2015 m. balandžio 08-09 dienomis vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada tema „Po kūrėjo delnu...“
Iš visos šalies į olimpiadą atvyko talentingiausi mokiniai. Susiskirstę į tris amžiaus grupes, savo gebėjimus demonstravo tekstilės, konstrukcinių medžiagų, mitybos ir taikomojo meno, dizaino ir amatų srityse.

Mūsų mokyklos 4 kl. gimnazistas Donatas Jankauskas Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje atstovavo Panevėžio miestui. Jis varžėsi konstrukcinių medžiagų srityje.
Į olimpiadą Donatas atvežė privalomą namų darbą, savo rankomis pagamintas garso kolonėles.
Praktinė olimpiados užduotis buvo - per keturias valandas sukurti funkcionalią svetainės interjero detalę. Donatas su šia užduotimi susitvarkė puikiai, iš komisijos vertintojų sulaukė pagyrimo žodžių ir net dviejų nominacijų.
Ačiū Donatui už kūrybiškumą, už parodytus puikius praktinius įgūdžius Lietuvos technologijų olimpiados metu.
Technologijų mokytojas Vidas Vrubliauskas.

Inkilų kėlimo šventė 2015-03-23
Būrelis "Miškinukas"

Kai iš klevų ima varvėti sula, ateina laikas kelti inkilus. Inkilų kėlimas—šventė ne tik grįžtantiems paukščiams, bet ir žmogui. Tokią šventę suorganizavo VĮ Panevėžio Miškų urėdijos darbuotojai. Į Paežerio girininkiją suvažiavo jaunieji miškininkai iškelti pačių pagamintų inkilėlių zylėms ir musinukėms.
Zylės , musinukės yra miškui naudingi paukščiai, nes jie lesa tuos vabaliukus, kurie graužia medžius bei platina miško ligas.
Mūsų mokyklos mokiniai per technologijų pamokas pagamino 90 inkilų. Dalį inkilų padovanojome miškų urėdijai, o 20 inkilų iškėlėme Paežerio girininkijos miške. Šventės metu jaunųjų miškininkų kuratorius V. Petrauskas apdovanojo mūsų būrelio narius atminimo dovanėlėmis. Mokiniai miškininkams taip pat padovanojo pačių sukurtas dekoratyvines pieštukines .

Kaziuko mugė 2015
Parodos

Niūrią, lietingą kovo ketvirtąją, Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero dieną, nušvietė Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazistų šypsenos. Nuo ankstyvo ryto mokykloje buvo girdėti džiugus klegesys; vieni ruošėsi klasių pasirodymams, kiti rikiavo savo gaminius Kaziuko turgui. Ne veltui visą savaitę spalvingas skelbimas kvietė:

Ei, visi, visi, visi:

Ir maži, ir dideli,

Atsikėlę netingėkit

Ir į mugę atskubėkit!

Tokiais lietuvių kalbos mokytojos A. Indriūnienės žodžiais prasidėjo kasmetinė "Kaziuko mugė - 2015"

Įvairiais dirbiniais iš medienos prekiavo buvę "Saulėtekio" progimnazijos , o dabar jau Juozo Miltinio gimnazijos pirmos klasės mokiniai Paulius Barvainis ir Tadas Obrikis. Kelių miesto mokyklų bendradarbiavimas skatina mokinių draugystę, plečiasi mokinių akiratis, mokiniai turi galimybę bendrauti, mokytis iš draugų.

Inkilų gaminimas 2015-03-03
Būrelis "Miškinukas"

Pavasarį kiekvienas norime pradžiuginti parskrendančius paukščius naujais inkilėliais. Mokiniai kaldami inkilus sužinojo atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Kaip pasigaminti gerą inkilą, kuris nesupūtų po metų? Kodėl draugo inkile apsigyveno paukščiai, o manajame ne? Kaip prižiūrėti inkilą? Kaip apsaugoti inkilą ir paukščius nuo plėšrūnų? Šiais metais mokiniai sukalė 90 inkilų zylėms.

Puslapis 3 iš 14 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo