Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Kelionė į Aukštaitijos nacionalinį parką. (2009- 10 - 1-2 dienomis)
Išvykos

2009 - 10 - 1-osios dienos vėsus rytas negąsdino J. Miltinio vid. mokyklos "Jaunojo miškininko" ir "Namų meistras" būrelių mokinių. Vadovaujami mokytojų Vido Vrubliausko, Vydo Kuodžio ir Sauliaus Kontauto aktyviausi būrelių nariai vyko į tradicinę dviejų dienų pažintinę - kūrybinę stovyklą, kurie į savo kūrybinę veiklą įtraukė ir Panevėžio "Saulėtekio" vidurinės mokyklos, bei "Vilties" pagrindinės mokyklos mokinius. (Į kelionę vyko 40 mokinių.). Pirmasis sustojimas - Taurapilio kalnas, esantis ant Tauragno ežero pakrantės. (Utenos raj.).

Image Hosted by ImageShack.us

Visiems mokiniams labai norėjosi pamatyti turistinį Palūšės miestelį, esanti Aukštaitijos nacionaliniame parke, vos 3 km. nuo Ignalinos.
Image Hosted by ImageShack.us

Atvykę į Palūšę ir įsikūrę vasaros namelių kambariuose suplanuotą turistinį žygį valtimis Lūšio ežeru teko atidėti rytojaus dienai dėl nesibaigiančio stipraus lietaus. Mokiniams teko nelengva užduotis: lietuje įkurti laužą, patiems pasigaminti maistą. Lietus nesutrukdė vaikams žaisti sportinių žaidimų. Žvarboką rudens vakarą mokiniai įsirengė kino salę lauke ir iki vėlumos dideliame ekrane žiūrėjo filmus. Penktadienio vėjuotą rytą plaukėme valtimis. Didelis vėjas ir aukštos Lūšio ežero bangos pareikalavo iš mokinių didelių fizinių pastangų. Vienuolika valčių viena paskui kitą tolo nuo kranto. Tik išlipus į krantą mokiniai prisipažino, kad vieni būtų neplaukę tokiomis bangomis. Tačiau mokinių draugiškumas nugalėjo baimę. Visi įraudę šildėmės prie laužo, kepėme dešreles. Sutvarkę stovyklos aplinką pakeliui į namus aplankėme Ginučių malūną ir šalia esantį piliakalnį, Bičių muziejų.

Kelių miesto mokyklų bendradarbiavimas skatina mokinių draugystę, plečiasi mokinių akiratis. Draugaudami su kitų miesto mokyklomis, mokiniai jaučiasi saugesni mieste, turi galimybę bendarauti, mokytis iš kitų.

Kelionės tikslas:
• Supažindinti mokinius su Aukštaitijos nacionaliniu parku ir jame esančiais istoriniais paminklais;
• Ugdyti mokinių kūrybingumą ,
Stovyklos uždaviniai:
Mokėti palaikyti švarą ir tvarką savo darbo vietoje.(gamtoje).
Aplankyti Bičių muziejų, Ginučių malūną ir piliakalnį, apžiūrėti pažintinius miško takus.

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo