Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Šiukšlių rinkimas miške 2008
Būrelis "Miškinukas"Viena svarbi, mums miškininkams, šių dienų aktualija - augantys šiukšlių kalnai miškuose

2008 10 13

Viena svarbi, mums miškininkams, šių dienų aktualija - augantys šiukšlių kalnai miškuose.
Dažnas žmonių lankymasis miškuose ir aplink miestą esančios sodų bendrijos urėdijos darbuotojams pridaro nemažai rūpesčių - ypač dėl miškuose pilamų šiukšlių. Šiukšlės miškuose pasiekė kritinę ribą. Manoma, kad šiukšlių vežimas į miškus prasidėjo uždarius mažesnius sąvartynus. Vietos gyventojai ir sodų bendrijos yra didžiulė problema, kurių šiukšlės vienokiu ar kitokiu būdu atsiduria miške.
Šiukšles iš miškų tenka išvežti miškininkams, tačiau vieni miškininkai bejėgiai jas surinkti.
2008 10 08 d. jau ne pirmus metus UAB „Akvija“ savo iniciatyva aktyviai talkina Paežerio girininkijos miškininkams šiukšlių rinkimo akcijoje, kurios metu įmonės darbuotojai rinko šiukšles iš miškų, pamiškių, surinkdami 1,5 t išmesto gyventojų „šlamšto“. Gaila, kad didžioji visuomenės dalis taip ir lieka abejinga panašioms akcijoms.
Laimei, turime aktyvius miesto mokyklų jaunuosius miško bičiulius, kurių dėka panašių talkų daugėja. 2008 10 13 d. Panevėžio J.Miltinio vidurinės mokyklos moksleiviai (dešimtokai) Paežerio girininkijai priklausančiame miške organizavo šiukšlių rinkimo akciją. Vadovaujami jaunųjų miško bičiulių vadovų, mokytojos Stasės Vaznonienės ir technologijų mokytojo V. Vrubliausko moksleiviai surinko apie toną šiukšlių.
Džiugu, kad atsiranda neabejingų mokytojų, bendrovių, kurios noriai talkina miškininkams . O kaip norėtųsi, kad prie to prisidėtų kiekviena mokykla, kiekviena įstaiga kartu puoselėti mūsų Žaliąjį rūbą.

      

Paežerių girininkijos girininkas R. Juozaitis ir  girininko pavaduotojas E. Blauzdžiūnas būrelio narius aprūpino ne tik darbo įrankiais, bet ir saldžiais užkandžiais. Mokiniai susidomėję klausėsi įdomių miškininkų pasakojimų apie rudenėjantį mišką, medžių augimą. Dėkojame Jums už  kartu  praleistą laiką.

 

   

 

 

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo