Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Miško tvarkymo darbai Naujamiestyje "Darom 2011"
Būrelis "Miškinukas"
Pavasaris- bundančios gamtos, grįžtančių paukščių ir aplinkos tvarkymo mėnuo. Ne pirmą pavasarį vykstanti akcija „Darom“ ne tik puiki proga susitvarkyti patvorius, pakeles- tai galimybė artimiau susipažinti su kaimynais, bendramoksliais, bendradarbiais. Juk kasdienybė mus nuolat verčia skubėti...
Balandžio 21 dieną, įsibėgėjus mokinių pavasario atostogoms, į miško tvarkymo akciją tradiciškai (kaip ir praėjusiais metais) išsiruošė ir Juozo Miltinio gimnazijos mokytojų grupė. Šį kartą buvo nurodyta „šukuoti“ Naujamiesčio girininkijos pamiškę šalia kelio. Žibuoklėmis mėlynuojančia miško paklode žengdami pedagogai į maišus prikrovė daugybę žmogaus buvimo (ar bent važiavimo pro šalį) ženklų: butelių, automobilių detalių, didžiulę sutrešusią nemenko traktoriaus padangą, gausybę galvijų kaulų... Taigi miškas dar ne visiems namai, ramybės ir poilsio vieta. O tą dieną padirbėjusiems pedagogams miškas atsidėkojo gaiviu oru, skaisčia saule, maloniu poilsiu gamtoje.
Tokia akcija naudinga. Ir ne tik gamtai - pirmiausia žmogui, tolstančiam nuo medžio, neturinčiam laiko pasigrožėti besiskleidžiančia žibute miestiečiui. Už gražų bendravimą ir bendradarbiavimą Juozo Miltinio gimnazijos mokytojai dėkingi VĮ Panevėžio miškų urėdijos urėdui D. Lukoševičiui, ryšių su visuomene specialistei Jolitai Lukoševičienei, Naujamiesčio girininkui Antanui Augliui, medžioklės plotų prižiūrėtojui Vladui Prževalskui.
Straipsnio autorė mokyt. Lina Rastenienė .
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo