Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Inkilų kėlimas 2011 03 23
Būrelis "Miškinukas"
Pavasario lygiadienis - dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius Johnas McConnellis kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas taip pat tapti Žemės globėjais, o pavasario lygiadienį, kuris skirtingose planetos vietose yra kovo 20-21 d., minėti kaip Pasaulinę Žemės dieną. Atsiliepdama į šį kreipimąsi, tuometinė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba 1992 m. Žemės dieną - kovo 20-ąją oficialiai įteisino ir Lietuvoje.
Ta proga kiekvieną pavasarį mūsų mokyklos JMB būrelio "Miškinukas" nariai kelia pačių padarytus inkilus (šiais metais sukalėme 60 inkilų zylėms). Medžiagos mums parūpina nuolatiniai rėmėjai ir partneriai VĮ Panevėžio miškų urėdija. Inkilų kėlimo paslačių jau ne vienerius metus moko Paežerio girininkas Rimantas Juozaitis, girininko pavaduotojas Edmundas Blauzdžiūnas, eigulys Aigintas Sankauskas.
Gražią saulėtą popietę JMB būrelio "Miškinukas" narius Paežerio girininkas Rimantas ir eigulys Aigintas pasitiko miške su atminimo dovanomis, degančiu kaitriu laužu, vaišėmis nukrautu stalu. Kadangi inkilus mokiniai kėlė jau ne pirmus metus, tad iškelti 20 inkilų zylėms ilgai neužtruko. Pabendrauti prie kaitraus laužo,pasivaišinti, pakalbėti gamtosauginėmis temomis, laiko buvo užtektinai. Dėkojame VĮ Panevėžio urėdijai, Paežerio girininkui Rimantui, eiguliui Algintui už praktinius užsiėmimus miške, atminimo dovanėles, turiningai praleistą laiką miške. Atsisveikinome su miškininkais neilgam. Greitai mes vėl skubėsime į pavasarinę miškų tvarkymo akciją "Darom 2011".
Komentarai
Jolita 28.03.2011 13:30:48
smiley puikumėlis. Laukiam daugiau geru darbų smiley
Jolita
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo