Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Miško tvarkymo darbai Naujamiesčio girininkijoje.
Būrelis "Miškinukas"
Nudundėjus akcijos „Darom 2010” traukiniui, apniukusią ir vėsoką gegužės 6 dieną į talką susiruošė Juozo Miltinio gimnazijos mokytojai - juk gerus darbus daryti niekada ne per vėlu. Ir į mišką miesto žmogų visada traukia.
Smagu pasivaikščioti Naujamiesčio girininkijos teritorijoje, kur ir Nevėžis ramiai vingiuoja, ir daugiakamienė pušis akį glosto, ir stovyklavietės jau laukia gamtos pasiilgusiųjų. O žmogaus buvimo ženklų, deja, pilna visur - marguoja šiukšlės pakelėse, nemažą šūsnį plastmasinių butelių ir kitokių gėrybių atplukdė iš toliau Nevėžis. Taip bevaikščiodamas daug gali sužinoti ir apie tuos, kurie šiose vietose lankosi dažniau - apie tai „pasakoja“ radiniai, kraunami į šiukšlių maišus. Be butelių, alaus skardinių, gali rasti ir įdomesnių dalykų: su pušimi kaktomuša susidūrusio automobilio žibintų šukių, atsainiai numestų popiergalių su adresais, pavardėmis...
Nepersidirbo šiukšles rinkdami mokytojai, tik galvas pravėdino, prisiminė studentišką jaunystę, smagiau pasijuto gamtai gera padarę. Paliko dovanų girininkui mokinių pagamintą Naujamiesčio herbą, atsisveikino su visada talkininkų laukiančiais Naujamiesčio girininkijos vyrais Vladu Prževalsku, Algiu Dauderiu, Jonu Akstinavičiumi ir sutarė: „darysim“ ir vėl kada nors.
Dėkojame VĮ Panevėžio miškų urėdijos urėdui D. Lukoševičiui už bendradarbiavimą, geranoriškumą talkos dalyviams. Gal būt tokios talkos taps tradicinėmis.
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo