Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Darom 2010
Būrelis "Miškinukas"
Idėja rengti akciją „Darom“ kilo Estijos savanorių grupei. Jiems 2008 m. pavyko į Estijos miškus ir laukus sukviesti daugiau nei 50 tūkst. savanorių ir per vieną dieną surinkti apie 10 tūkst. tonų šiukšlių (200 kilogramų vienam akcijos dalyviui). Tais pačiais metais Lietuvoje prie gamtos švarinimo prisidėjo apie kelis tūkstančius savanorių, o akcijoje „Darom 2009” dalyvavo jau per 70 tūkstančių dalyvių. Šiais metais tikimasi sulaukti daugiau nei 100 tūkstančių aktyvių Lietuvos piliečių.
"Darom 2010" - tai "Darom 2008" ir "Darom 2009" tęstinis projektas, kurio pagrindinis tikslas - skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą, stiprinti vietines bendruomenes ir žmonių lygiavertiškumo suvokimą. Visų šių mokymų kulminacija – akcija "Darom 2010" – visuotinė talka Lietuvoje.
Į "Darom 2010" Žaliuosius mokymus, kartu su Panevėžio miškų urėdijos darbuotojais, mūsų mokyklos jaunųjų miškininkų būrelis „Miškinukas“ tvarkė miesto parko teritoriją. Talkos dalyviams buvo išdalinti maišai, pirštinės, sumaniai miškų urėdijos darbuotojų sumeistruotos šiukšlių rinkimo lazdos. Po talkos VĮ Panevėžio miškų urėdijos urėdas D. Lukoševičius pakvietė paragauti kareiviškos košės, mokinių laukė saldus prizas, kiekvienas akcijos dalyvis parsinešė plakatą ekologine tema.
"Darom 2010" talka vyko ne tik šiandien. Kovo 8 dieną mūsų būrelio mokiniai kėlė inkilus Piniavos miške. Buvo iškelta 30 inkilų zylėms. Kaip ir kasmet Panevėžio miškų urėdijos darbuotojai atvežė medienos. Na o mokiniams liko dailiai sukalti inkilus. Iš pirmo žvilgsnio tai nėra paprastas uždavinys. Inkilas turi būti sandarus, atitikti visus matmenis. Vieniems tai buvo lengvas darbas, kitiems teko gerokai paplušėti. Dėkojame Paežerio girininkijos girininkui Rimantui Juozaičiui, girininko pavaduotojui Edmundui Blauzdžiūnui už edukacines - pažintines pamokas miške, už kaitrų laužą ir gardžias dešreles. Mokiniai Piniavos miške iškėlė 30 inkilų zylėms. Balandžio mėnesį miškų urėdijos darbuotojai kviečia mus į kasmetinę medelių sodinimo talką Naujamiesčio girininkijoje, balandžio, gegužės mėn. miško tvarkymo akcijos Paežerio girininkijoje. Dėkojame VĮ Panevėžio miškų urėdijos darbuotojams už nuolatinį bendradarbiavimą jau ne vienerius metus.
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo